Taniec Dżentelmenów!

Po raz pierwszy w ośmioletniej historii projektu Kalendarz Dżentelmeni zrezygnowaliśmy z gali i wernisażu dla gwiazd, osobistości, sponsorów. Dlaczego? Żeby każdy, kto niesie pomoc potrzebującym został doceniony. Bo wszyscy, którzy mają na uwadze dobro innych są dla nas najważniejsi i najbardziej wartościowi. Z pomocą wielu cudownych, bezinteresownych osób udało sie przygotować coś specjalnego. W niedzielę 15 grudnia od samego rana pod studiem Dzień Dobry TVN  każdy mógł przyjść, podziwiać wielkoformatowe fotografie Roberta Wolańskiego z tegorocznego Kalendarza, zdobyć autograf bohaterów i przejść się po czerwonym dywanie. Spotkaliśmy się z Dżentelmenami i Damami tegorocznej edycji - Małgorzatą Kożuchowską, Kubą Wesołowskim, Magdaleną Różczką, Sonią Bohosiewicz, Adamem Woronowiczem, Piotrem Polkiem, Joanną Kulig, Kingą Preis i Agnieszką Grochowską. Najlepsze dziecięce grupy taneczne z całej Polski zatańczyły Taniec Dżentelmenów – specjalny układ taneczny do remiksu piosenki ‘Stres’ z Kalendarzowej płyty. Kilkaset osób przed studiem na rogu Marszałkowskiej i Hożej bawiło się niosąc pomoc innym.

 

 

 

Dziękujemy z całego serca wszystkim osobom, które pomogły w organizacji wydarzenia:

 

Tancerzom oraz trenerom Love Dance Academy, Hand to Hand, Studio Tańca ‘Stop and Go’, Klub Sportowy ‘Grawitacja’, Soul&Base, Yul Dance, a także rodzicom tancerzy za dotarcie do studia o tak wczesnej porze.

Brianowi Poniatowskiemu za konsultacje choreograficzne.

Firmie Eventhat za dostarczenie nam gigantycznych rozmiarów telebimu, na którym mogliśmy podziwiać Taniec Dżentelmenów.

Petit Apetit, Przystanek Piekarnia i Piekarnia Grzybki zapewnili rozgrzewającą herbatę i przysmaki, które dodały energii w tańcu – Wasza pomoc i gest jest nieoceniona.

Scanmed za opiekę medyczną.

Ekspozytory pod zdjecia przywieziono nam aż z Poznania kompletnie za darmo z Miedzynarodowych Targów Poznańskich, a konkretnie z ‘Sali Ziemi’

 

Dziękujemy również ekipie Dzień Dobry TVN. Bez Waszej pomocy nie udałoby się nic.

Wszyscy, którzy nam pomagali, od wydawców po ekipę techniczną i wolontariuszy, zasługują na ukłony i szacunek.

 

A teraz wszyscy szturmem - prosimy - do drogerii Rossmann, sklepów CCC po Kalendarz z płytą.

Do Empiku i na stacje ORLEN po Muzykę z serca 2014.