Kalendarz Dżentelmeni 2014 - podsumowanie

Piotr Polk, Jakub Wesołowski, Maciej Musiał, Antek Królikowski, Tomasz Szczepanik- kompozytor muzyki i bracia z grupy Pectus, Robert Kupisz - projektant, Robert Wolański- fotograf, Marta Wojtal- fotograf, Maciej Jadowski autor tekstówi , Olivier Janiak – producent, czyli twórcy i bohaterowie Kalendarza Dżentelmeni 2014 spotkali się w Forcie Sokolnickiego w Warszawie by przekazać kilkunastu fundacjom z całego kraju 665 tysięcy złotych. Tyle bowiem wyniosła kwota darowizny z tegorocznej edycji charytatywnego projektu. Ponad 10 tysięcy sprzedanych kalendarzy i blisko 20 tys sprzedanych płyt przełożyło się na przychód prawie miliona złotych. PIĘKNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM KTÓRZY KUPILI KALENDARZ I PŁYTĘ ORAZ PRZYJACIOŁOM SPONSOROM DZIĘKI, KTÓRYM KAŻDA ZŁOTÓWKA WYDNA NA ZAKUP PŁYT I KALENDARZY PRZEZ WIELBICIELI I FANÓW PROJEKTU, MOŻE TRAFIĆ DO POTRZEBUJĄCYCH. DZIĘKI ROSSMANN, CCC, AZTORIN, EUCO, BUKOVINA TERMA HOTEL SPA KOSZTY DRUKU TŁOCZENIA PŁYT NIKOGO NIE BOLĄ. 
Największym benificjentem projektu - jak zawsze - jest Skarb Państwa, który dzięki podatkom ze sprzedaży kalendarza i płyty pobrał ponad 300 tys darowizny. Resztę otrzymali prawdziwie potrzebujący:

1. Fundacja TVN nie jesteś sam – 150 000 – Tomasz Szczepanik, Robert Kupisz, Robert Wolański
2. PCK Oddział w Bydgoszczy – 110 000 – Antoni Królikowski
3. Fundacja Radia Zet – 55 000 – Maciej Musiał
4. Fundaja Rak’n’Roll – 50 000 – Piotr Polk
5. Wrocławskie Hospicjium dla Dzieci – 40 000 – Kinga Preis
6. Fundacja MAM MARZENIE – 50 000 – Małgorzata Kożuchowska
7. Fundacja POMÓŻ IM Białystok – 50 000 – Paweł MAłaszyński
8. Fundacja Rodzin Adopcyjnych – 50 000 – Magdalena Różczka
9. Fundacja Hipoterapia z Krakowa – 50 000 – Olivier Janiak
10. Dom Aniołów Stróżów z Katowic – 20 000 – Olivier Janiak
11. Dom Dziecka z Otwocka – 20 000 – Jakub Wesołowski
12. Hospicjum w Żorach – 10 000 Sonia Bohosiewicz
13. Jasny cel z Białegostoku – 10 000 - Adam Woronowicza


Tomasz Szczepanik twórca muzyki odebrał Złotą Płytę za sprzedaż blisko 20 tysięcy egzemplarzy i zagrał mini recital z zespołem Pectus umilając gościom zorganizowanego przez SONY MOBILE wydarzenia, którego dodatkową atrakcją była premiera telefonu SONY XPERIA Z2 I PIERWSZEGO SERIALU NA ŚWIECIE – prawdopodobnie -ZREALIZOWANEGO NA SMARTFONIE - SONY XPERIA Z2 - POZWALAJĄCEGO NA REALIZACJĘ NAGRAŃ W TECHNOLOGII 4K CZYLI 2 RAZY FULL HD pod auspicjami FilmOOFki w reżyserii Bodo Koxa i Piotra Kumicha z Wojtkiem Mecwaldowskim w rolach głównych. 

DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE WIELU PRZYJACIÓŁ TVN, RADIA ZET MAGAZYNU VIVA, PARTY, FLESZ, MALEMEN, PLAYER.TVNI WIELU LUDZI DOBREJ WOLI..


JEŚTEŚ TYLE WART ILE POTRAFISZ ZROBIĆ DLA INNYCH - PAMIĘTAJ

 

Zdjęcia z wydarzenia dostępne są pod linkiem - kliknij tu.